Hakkımızda

Image
Hakkımızda

Akın Prefabrik.

Akın Prefabrik Çelik Konstrüksiyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Prefabrik Ve Hafif Çelik Sektöründe faaliyet göstermek üzere 1999 yılında kurulmuştur. İstanbul'da 6.000 metrekarelik alana yayılan son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen ve dünya standartlarındaki kaliteli ürünlerini, yaygın bayii ağı ile yurt içinde ve yurt dışında nihai müşterileriyle buluşturmaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Akın Prefabrik Çelik Konstrüksiyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;Konut, ofis ve yönetim binaları , sosyal tesisler, endüstriyel yapılar ve daha fazla alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Akın Prefabrik Çelik Konstrüksiyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Türkiye'de gösterdiği başarılarının yanı sıra yurt dışında da; Bulgaristan,Uruguay,Almanya,Hollanda,Fransa,Qatar,Sierra Leone Kuzey Irak , Suudi Arabistan, Libya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Somali, Ürdün ve farklı kıtalarda bulunan birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek büyümeye devam etmektedir

Müşterileri memnuniyeti esaslı çalışan Akın Prefabrik Çelik Konstrüksiyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ihtiyaçlar doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Maksimum kaliteyi standart gören anlayışla AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firma, son teknolojileri takip ederek oluşturduğu makine parkında sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır.

Prefabrik ev yapımı kısa sürelerde tamamlanabilen bir uygulamadır. Prefabrik bina, prefabrik villa ve benzeri prefabrik yapıları yapmadan önce sizinde yapmanız yada yaptırmanız gereken işler vardır. Genel Olarak Prefabrik Ev Yapımından Önce; Prefabrik Evin yapılacağı alanın zemin betonu ve her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işlerinin yapılması. Prefabrik ev yapıldıktan sonra zemin ve duvar kaplamaları (şap, seramik, halı, fayans vb.) . Prefabrik bina harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su) . Prefabrik yapı ile ilgili belediyeden alınması gereken müsaadeler ve ruhsat işleri. Prefabrik evin ısıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vb.). İstanbul dışı prefabrik ev montajlarında montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri. Prefabrik malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir.

Prefabrik bina malzemeleri (Duvar panelleri, çelik birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemeleri), Prefabrik ev dış kapısı çelik kapı, iç kapılar Amerikan göbekli kapı, Balkon kapıları PVC camlı kapı, Pencerelerin, Vasistasları ve Camların takılması, Binanın iç ve dış cephe boyasının yapılması, bina içerisindeki elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi, elektrik ve su armatürlerinin verilmesi, prefabrik ev fiyatlarına dahildir.

Prefabrik ev ve prefabrik bina montajını Türkiye’nin her bölgesinde yapabiliyoruz. İstanbul dışı alımlarda prefabrik ev montaj ekibinin konaklama ve yemek giderlerini alıcı karşılamaktadır. (prefabrik ev kaba montaj ekibi 5, boya montaj ekibi 2 kişidir)

Prefabrik ev yapılırken yapının kurulacağı bölgeye dahil olan Belediyenin inisiyatifindedir. Prefabrik eve ruhsat almak için prefabrik yapının mimari planı, elektrik planı, mekanik planı ve zemin etüdü müşteriye aittir. Prefabrik bina ruhsat ve diğer tüm yasal izinler, müşterimizin sorumluluğundadır.

Whatsapp

Whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.